1 : 3     ( 0 : 1 )

rozhodčí: Milan Rezek

góly:  Patrik Rakaš (80´ z pen.)

sestava:  Jan Burda - David Kněžík (80´ Tomáš Langr), Lukáš Bělohlávek, Yaroslav Boichuk, Petr Vavro - David Ullreich, Lukáš Kukla, Miloš Janák, Vitalii Berebelia - Patrik Rakaš (80´ Dominik Kukla), Martin Novotný

Domácí zápas s Pravonínem byl soubojem o hodně. Oba týmy se překvapivě potácí v dolní polovině tabulky. Hosté začali aktivněji, avšak bez větších brankových příležitostí. Postupem času jsme se snažili být aktivnějším týmem, ale také jsme si nedokázali vytvořit výrazné gólové šance. Vedoucí branku vstřelili hosté s naším přispěním, když v nepřehledné situaci nešťastně dorazil míč za záda dobře chytajícího Jana Burdy Yaroslav Boichuk - 0:1. Vyrovnat mohl David Ullreich, ale z dorážky vně pokutového území zamířil pouze do připravených rukavic hostujícího brankáře. Druhý poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. Z naší strany to byla jedna velká křeč, hosté svou aktivitu směrovali spíše do diskusí s rozhodčím. Vyrovnali jsme v 80. minutě, po faulu na Davida Ullreicha proměnil pokutový kop Patrik Rakaš - 1:1. Bohužel hned vzápětí jsme inkasovali po dohrávaném rohovém kopu, kdy hostující hráč hlavičkoval na zadní tyči úplně sám - 1:2. V nervózním závěru hosté přidali ještě třetí branku a odvážejí veledůležité tři body.