rozhodčí: Miroslav Kromka

góly:  Vitalii Berebelia (40´), Patrik Rakaš (52´)

ŽK:  Tomáš Šimon (53´), Michal Kupsa (83´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (60´ Marek Janák), Tomáš Šimon, Lukáš Bělohlávek, Jan Kozel - Vitalii Berebelia, Martin Novotný, Lukáš Kukla (75´ Michal Kupsa), Petr Vavro - Patrik Rakaš, Jan Burda

Po nepříliš podařeném vstupu do sezóny jsme potřebovali body jako sůl. Zápas začal nervózně na obou stranách, bylo k vidění mnoho nepřesností ve hře. Úvodní půlhodinka mnoho šancí nepřinesla, bylo cítit, že tento duel mnoho gólů neokoření. Výborní byli oba brankáři, domácí Jarda Gabriel i hostující čapan. Nejvíce živo bylo před přestávkou, když skóroval Vitalii Berebelia - 1:0. Ještě veseleji mohlo být pár minut poté, ještě před odchodem do kabin, když se Patrik Rakaš výborně uvolnil ve vápně, ale ve své tutovce trestuhodně selhal. Vše si napravil po návratu z kabin, když se štěstím propasíroval míč do sítě a zvýšil na 2:0. Hosté snížili necelou půlhodinu před koncem a bylo ještě pořádné drama. V nervózním závěru hosté neudrželi nervy na uzdě, vyfasovali dvě červené karty za hrubé nesportovní chování (hrubé fauly po odehrání míče) a v devíti lidech se sami připravili o možnost vyrovnání skóre.