Libež - Čechtice

0 : 6     ( 0 : 5 )

rozhodčí: Lukáš Kocourek

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Marek Janák - Dominik Kukla (46´ Martin Ondriga), Michal Kupsa, Lukáš Kukla, Martin Novotný - Patrik Rakaš, Jan Burda

Do zápasu jsme šli plni odhodlání postavit se nepříjemnému osudu. Naděje na dobrý výsledek i ve značně oslabené sestavě vzala za své, když po dvaceti minutách na světelné tabuli svítilo hrozivé skóre 0:3. Čechtičtí byli ve všech směrech lepší a do přestávky nám vstřelili ještě dvě branky. Ve druhém poločase ubrali na tempu hry, díky čemuž jsme se dostali do hry také my. Žádnou větší šanci alespoň ke vstřelení symbolického gólu jsme si nevytvořili a hosté naopak jednou brankou zvýšili na konečných 0:6.