rozhodčí: Miloš Král

góly:  Jan Burda (4´), Vitalii Berebelia (44´)

ŽK:  Lukáš Bělohlávek (40´), David Ullreich (60´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Lukáš Bělohlávek, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk (80´ Tomáš Langr), Jan Kozel - David Ullreich, Martin Novotný (46´ Michal Kupsa - 75´ Dominik Kukla), Miloš Janák, Michael Rakaš (60´ Petr Vavro) - Jan Burda, Vitalii Berebelia (65´ Patrik Rakaš)

Oslabené domácí jsme zaskočili brzy po úvodním hvizdu, když se do dobré střelecké příležitosti dostal Jan Burda a výborně zakončil na zadní tyč - 0:1. Na těžkém terénu bylo velice složité jakkoli kombinovat, oba týmy volili spíše jednodušší, ale účelné řešení, nákopy se snažit překvapit soupeře. V polovině prvního poločasu se několikrát zapotila naše obrana a hlavně Jarda Gabriel, ale domácí střelci neměli svůj den a svoje obrovské šance, když zakončovali několikráte osamocení, nevyužili ke vstřelení vyrovnávací branky. Tyto nebezpečné situace jsme přežili a do dvoubrankového vedení jsme odskočili před odchodem do kabin, když svůj brejk zakončil gólem náš druhý útočník Vitalii Berebelia - 0:2. Druhý poločas přinesl několik nebezpečných akcí na obou stranách. Velišští se snažili s pro ně nepříznivým vývojem něco udělat, ale nebylo jim přáno vstřelit alespoň kontaktní gól. Naproti tomu jsme mohli několikrát zvýšit na rozdíl tří gólů a tím zápas definitivně zlomit, ale ve svých šancích jsme trestuhodně selhali. Přesto vezeme zasloužené tři body po dobrém a zodpovědném týmovém výkonu.